shutterstock_image (40)

12. Sınıflarımız

Lise eğitiminin son yılına gelmiş olan öğrencimiz, edindiği bilgilerin sorgulanacağı bir dönemde bulunmaktadır.Bu uzun, zorlu yolda, bol uygulamalı kaliteli eğitim, tecrübeli eğitimci doğru bir rehbere ihtiyaç duymaktadır.Öncelikle yoğun bir eğitim sürecine alınan öğrencinin eksik noktaları belirlenip desteklenir, bol deneme sınavı ile durumu tespit edilerek yönlendirilmesi yapılır.12.sınıf programımız tamamen üniversite giriş sınavına yönelik bir çalışma içermektedir.

Öğrencilerimiz en verimli zaman geçirdikleri okul saatlerinde sadece ilgili oldukları derslerle yoğun bir eğitim programı almaktadır.12.sınıf öğrencilerimize uygulanan eğitim modeli üniversiteye giriş sınavında başarılı sonuçlar elde ettiğimiz bir programdır.

Öğrencilerimiz hafta içi 09:00-17:00 arasında günlük 8 saat ders görmekte ve günlük 1 ders ek etüt çalışması uygulanmaktadır. Haftasonu Cumartesi günü ise 6 ders ek etüt programı ile haftalık 40 saat ders + 11 saat etüt programı ile 6 gün eğitim sunulmaktadır. Rehberlik servisi tarafından her öğrenciye özel haftalık ders programı hazırlanıp, öğrencinin eksik olduğu konuların tamamlanması sağlanır. Ayrıca öğrencinin uyguladığı bu program veli tarafından imzalanarak kontrol edilir. Hafta sonu cumartesi uygulanan 6 saatlik etüt programlarında öğrencilerimizin TYT konularına yönelik detaylı bir anlatım ve soru becerilerini geliştirmeye yönelik örnek soru çözümleri uygulanmaktadır.

Uyguladığımız bu program ile öğrenci yoğun bir eğitim, sınav dönemlerinde alınan ek takviyelerle başka bir destek programa ihtiyaç duymadan eğitimi tamamlar.