9.Sınıf Eğitim

Prestij Koleji olarak 9.sınıf öğrencilerimize sadece akademik bilgi vermiyoruz. Bunun yanında öğrencilerimizin kendini tanıma, sosyal hayata uyum sağlama, iletişim değerlerini geliştirme yönlenlerini geliştiriyoruz. Yoğun olan 9.sınıf müfredatı; öğrenci için zorlu bir dönemdir. LGS sınavından çıkan öğrenci artan ders türleri ve yoğun müfredat ile karşılaşmaktadır.

Tyt Temelleri Veriliyor

Bu nedenle Prestij Koleji olarak öğrencilerimizin temel bilimlerde oluşan eksikliklerini tamamlıyoruz. Düzenli ders çalışma, ödev yapma alışkanlığı edinme konusunda öğrenciye yardım eden program oluşturuyoruz. Kurumumuzda, her öğrenciyi bir birey olarak değerlendiriyoruz. Ergenlik döneminde henüz değerlerini oluşturmamış 9.sınıf öğrencileri, kendini tanıma süreci içinde yoğun eğitim sisteminde mutlaka desteklenmelidir .Az mevcutlu homojen sınıflarda koçluk modeli ile eğitim yolunda doğru, kararlı adımlar atabilmesini sağlıyoruz.

Haftalık Program

Öğrencilerimize hafta içi 09:oo-17:00 arasında günlük 8 saat ders veriyoruz.Bununla birlikte günlük 1 ders ek etüt çalışması uyguluyoruz. Hafta sonu Cumartesi günü ise 6 ders ek etüt programı ile 6 gün eğitim sunuyoruz. Rehberlik servisi tarafından her öğrenciye özel haftalık ders programı hazırlıyoruz. Öğrencimizin eksik olduğu konuların tamamlanması sağlıyoruz. Ayrıca öğrencinin uyguladığı bu program veli tarafından imzalanarak tarafımızca kontrol ediliyor. Hafta sonu, cumartesi günleri ise öğrencilerimize özel dil programı sunulmakta olup, speaking ve grammer becerilerini geliştiriyoruz.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x