Almanca Dil Eğitimi - Prestij Koleji

Almanca Dil Eğitimi

ÖĞRETİM KONSEPTİMİZ

Nitelikli öğretmenler, en modern ders yöntemleri, yoğun bir danışmanlık ve uzmanlık hizmeti, ayrıca tüm dünyada geçerli kurs basamak sistemi Almancayı hızla öğrenmenizin garantisidir. 

NEDEN ALMANCA ÖĞRENMELİ? ALMANCA ÖĞRENMEK İÇİN 10 NEDEN

İş hayatında:

<b>İş hayatında:</b> Almanca konuşan iş ortaklarınızla Almanca iletişim kurmanız iş ilişkilerinin daha iyi olmasını sağlar, bunun sayesinde de etkili bir iletişimin yolunu açıp başarıya götürür.Almanca konuşan iş ortaklarınızla Almanca iletişim kurmanız iş ilişkilerinin daha iyi olmasını sağlar, bunun sayesinde de etkili bir iletişimin yolunu açıp başarıya götürür.

Küresel bir kariyer:

<b>Küresel bir kariyer:</b> Almanca bilmeniz, ülkenizde ve diğer ülkelerdeki Alman şirketlerinde çalışma şansınızı artırır. Almancayı iyi derecede bilmeniz, küresel iş ilişkilerine sahip bir işveren için verimli bir çalışan olmanızı sağlar.

Almanca bilmeniz, ülkenizde ve diğer ülkelerdeki Alman şirketlerinde çalışma şansınızı artırır. Almancayı iyi derecede bilmeniz, küresel iş ilişkilerine sahip bir işveren için verimli bir çalışan olmanızı sağlar

Turizm ve otelcilik:

<b>Turizm ve otelcilik:</b> Almanca konuşulan ülkelerden gelen turistler çok seyahat eder ve tatilde diğer ülke turistlerine göre daha çok para harcarlar. Almanca konuşan personel ve Almanca turist rehberleriyle karşılaşmaktan çok memnun olurlar.

Almanca konuşulan ülkelerden gelen turistler çok seyahat eder ve tatilde diğer ülke turistlerine göre daha çok para harcarlar. Almanca konuşan personel ve Almanca turist rehberleriyle karşılaşmaktan çok memnun olurlar

Bili ve Araştırma:

<b>Bilim ve araştırma:</b> Almanca dünyanın en önemli ikinci bilim dilidir. Almanya, araştırma ve geliştirme alanında dünyada üçüncü sırada yer alır ve yabancı bilim insanlarına araştırma bursları verir.

Almanca dünyanın en önemli ikinci bilim dilidir. Almanya, araştırma ve geliştirme alanında dünyada üçüncü sırada yer alır ve yabancı bilim insanlarına araştırma bursları verir.

İletişim:

<b>İletişim:</b> Medya, iletişim ve bilişim alanındaki gelişmeler çok dilli bir iletişimi zorunlu kılar. Bir dizi önemli internet sayfası Almancadır. Almanya, kitap basımında 87 ülke arasında, Hindistan, İngiltere, ABD, Çin ve Rusya’dan sonra, 6. sırada yer alır. Bu nedenle, Almanca bilmeniz daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Medya, iletişim ve bilişim alanındaki gelişmeler çok dilli bir iletişimi zorunlu kılar. Bir dizi önemli internet sayfası Almancadır. Almanya, kitap basımında 87 ülke arasında, Hindistan, İngiltere, ABD, Çin ve Rusya’dan sonra, 6. sırada yer alır. Bu nedenle, Almanca bilmeniz daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Kültürel anlayış:

<b>Kültürel anlayış:</b> Almanca öğrenmek, Almanca konuşulan ülkelerin çok kültürlü toplumlarının yaşamı, arzuları ve hayallerine ilişkin bir bakış kazanmak demektir.

Almanca öğrenmek, Almanca konuşulan ülkelerin çok kültürlü toplumlarının yaşamı, arzuları ve hayallerine ilişkin bir bakış kazanmak demektir.

Seyahat:

<b>Seyahat:</b> Almancanız sayesinde seyahat deneyimlerinizi yalnızca Almanca konuşulan ülkelerde değil, Avrupa'nın diğer tüm ülkelerinde, özellikle de Doğu Avrupa'da zenginleştirebilirsiniz.

Almancanız sayesinde seyahat deneyimlerinizi yalnızca Almanca konuşulan ülkelerde değil, Avrupa’nın diğer tüm ülkelerinde, özellikle de Doğu Avrupa’da zenginleştirebilirsiniz.

Edebiyat, müzik, sanat ve felsefe keyfi:

<b>Edebiyat, müzik, sanat ve felsefe keyfi:</b> Almanca, Goethe, Kafka, Mozart, Bach ve Beethoven'in dilidir. Bu dehaların eserlerini Almanca olarak okumanın ve/veya dinlemenin hazzına varın.Almanca, Goethe, Kafka, Mozart, Bach ve Beethoven’in dilidir. Bu dehaların eserlerini Almanca olarak okumanın ve/veya dinlemenin hazzına varın.

 

 

 

 

 

Almanya'da yükseköğretim ve iş imkânları:

<b>Almanya'da yükseköğretim ve iş imkânları:</b> Almanya çok sayıda yüksek öğrenim bursu sağlar. Yabancı gençler için özel bir çalışma vizesi, belirli mesleklerde çalışma izni için de özel uygulamalar vardır.

Almanya çok sayıda yüksek öğrenim bursu sağlar. Yabancı gençler için özel bir çalışma vizesi, belirli mesleklerde çalışma izni için de özel uygulamalar vardır

Prestij Koleji'nde Almanca Eğitimi

Okulumuzun birinci dil eğitimi Almanca’dır. 9 ve 10.sınıflarımıza haftalık 10 saatlik programla verilen Almanca eğitim sıfır düzeyi ile başlar ve uluslararası geçerliliği olan sınavlardan geçer duruma getirilir. 

Almanca'yı Öğretiyoruz.

Yoğun Almanca dil eğitimi ile 10 saatlik ders programı ve ayrıca etüt uygulama programları ile Almanca’yı öğrencilerimize kusursuz öğretiyoruz.Akademik Almanca eğitiminde en ileridüzeyi gelecek şekilde öğrencilerimizi uluslararası sınavlara hazırlıyoruz.

Sohbeti Başlat
Merhaba
Call Now Button