Prestij Koleji

Eğitim Kampları

Eğitim Kampları

Yaz Dönemi Temel Matematik Kampı

Eğitim başlamadan önce öğrencilerimizin matematik seviyeleri 2 aşamalı olarak  tespit edilir. Öğrencimize önce zihinsel gelişim testi uygulanarak Matematik dersindeki işlem yeteneğine bakılır. Bu test yapıldıktan sonra öğrencimizin ihtiyacının olması durumunda Temel Matematik programına dahil edilir.Bu kamp programı toplam 3 gün sürer ve işlem yeteneğini geliştiren ortaokul tabanlı ve düzeyinde Tamsayılar Rasyonel sayılar, 1.Dereceden Denklemler, Üslü ve Köklü Sayılar konular anlatılır. Günlük ortalama 300 soru öğrencimize öğretmen gözetiminde çözdürülerek öğrencimizin Matematik dersindeki temel ihtiyaçları giderilir.

Yaz TYT Kampları

Yaz TYT kamp programlarında öğrencilerimize 45 günlük eğitim ile tüm derslerin bulunduğu TYT konular anlatılır. Günlük 8 ders program ile öğrencilerimiz tüm derslerin Tyt kısmını çok ayrıntıya girmeden bir kez tamamlamış olur.

Bu kamp ile öğrencimize 45 günün sonrasında TYT programının %40 lık bir başarıya ulaşması hedeflenir.

Hafta Sonu Kamp Programları

Eğitim Öğretim dönemi içinde hafta sonu günlerinde yapılan kamplarda her dersin konuları ayrtıntılı olarak işlenir. Eğitim uygulamalı olarak öğrencilerimize verilir.

Bu kamp programında dersin konusu birçok alt başlığa ayrılarak anlatılır ve her bir alt balık ile ilgili öğrencilerimize konunun önem derecesine göre 10 ile 20 soru arası soru çözdürülür.

Ara Tatil Kamp Programları

Ara tatil kamp programlarında tüm dersleri içeren TYT ve AYT kampları yapılır. Ortalama 10 gün süren bu kamp programında tüm derslerin tüm konuları öğretmenlerimiz tarafından anlatılarak soruları çözülür.

B kamp programlarında öğrencilerimize soru çözüm uygulamaları yaptırılmaz. Tüm eğitimin konu anlatım ve soru çözümleri öğretmenlerimiz tarafından yapılır. Kamp bitiminde deneme sınavı uyglanır.

Sohbeti Başlat
Merhaba
Call Now Button