Fotoğraflarla Okulumuz - Prestij Koleji - Üniversite Hazırlık Lisesi

Fotoğraflarla Okulumuz

Prestij Koleji

Fotoğraflarla okulumuz bölümünde Prestij Koleji'nin tüm içeriklerini sizler için hazırladık. Mesela Okulumuzun fiziksel yapısını kolaylıkla fotoğraflarla görmüş olacaksınız. Ancak resimler yerine okulumuzu ziyaret etmeniz ve eğitimcilerimizle tanışmanız daha doğru olacaktır. Sonuç olarak söyleyeceğimiz fiziki ortamdan daha çok nitelikli eğitim araştırmanızdır.

Sınıflar

Öncelikli olarak sınıflarımızı gösterelim. 10 öğrencinin eğitim alabileceği şekilde hazırladığımız sınıflarımız butik eğitimin olmazsa olmazı. Sonuç olarak sınıf mevcudu tabi ki önemli ama asıl olan elbette ki çalışkan ve nitelikli eğitim kadromuzdur.

Kütüphane

Kütüphanemiz öğrencilerimizin ders saatleri dışında kitap okuyabileceği güzel bir ortamımızdır. Mesela öğrencilerimiz sınav hazırlık test kitaplarını yada romanları kütüphane de okuyabilecekleri gibi ödünç olarak ta alabilmektedir.

Laboratuvar

Laboratuvarımız öğrencilerimizin basit deneyler yapabileceği ortam olmak ile birlikte 3d eğitim videoları da seyretmektedirler. Böylelikle konuların öğrenilmesi daha kolaylaşmaktadır.

Konferans Salonu

Konferans salonumuz hem seminerler için konuklarımıza hizmet vermekte hem de özel günler de gösteri düzenlediğimiz güzel bir ortamımızdır.

Yemekhane

Öğrencilerimiz günlük 9 ders içerikli programımızda elbette yorulmaktadır. Ancak hedeflere ulaşmak ancak ve ancak çok çalışmak mümkündür. Yemekhanemiz her gün 4 çeşit birbirinden güzel yemekleri ile hizmet sumaktadır.

Prestij Kafe

Her öğrencimiz yemekhaneden faydalanmak istemeyebilir. Bu sebep ile öğrencilerimize kafeteryamız teneffüs saatlerinde ve öğle arasında hizmet vermektedir. Aynı zamanda otomatlardan da öğrencilerimiz hazır yiyecek ve içeceklerden ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Prestij Spor Salonu

Spor salonumuzdan beden eğitimi ders saatlerinin dışında öğrencilerimiz tenis ,basketbol oynayarak faydalanmaktadır. Unutmayalım ki, sağlam akıl sağlam vücutta bulunur.
Call Now Button
Sohbeti Başlat
Merhaba