KURUCUMUZDAN

Eğitim camiasındaki yolculuğuma 21 yıl önce coğrafya öğretmeni olarak dershane sektörüne adım atarak başladım. Sahip olduğum bu deneyimleri Prestij Koleji çatısı altında okul müdürü ve öğretmen olarak devam etmekteyim. Bugüne kadar gerçekleştirdiğim bütün eğitim faaliyetlerinde öğretmen kimliğim ve baş öğretmenimiz Atatürk’e olan saygım hep ön planda olmuştur.

Aynı zamanda bir anne bir eğitimci olarak insan yetiştirmenin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ettim. Sürekli değişerek gelişen dünyamızda ulusların mutlu geleceğini bugünün çocuklarının belirleneceğini inanırım. Bunun da ancak iyi bir eğitimle gerçekleşeceğini bilmekteyim. Eğitim önemli bir iştir ve sadece bilmek yeterli değildir. Gönül vermek gerekir. Birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarım da benim gibi mesleğinin önemini bilen bir öğrencinin hayatına dokunup iz bırakmanın ne kadar değerli olduğunu farketmiş eğitimcilerdir.

Eğer siz sevgili öğrenciler, eğitim hayatında fark yaratarak büyük hedefler peşinde koşmak istiyorsanız, yeriniz bizim yanımızda olmalıdır. En güzel geleceğe layık olan evlatlarımıza canı gönülden sevgilerimi ,evlatlarını bize emanet eden velilerimize saygılarımı sunarım.

                                                                                                                                                                                         Öznur YILDIZ