Kurumsal – Prestij Koleji

Kurumsal

Prestij Koleji Kurumsal

Prestij eğitim kurumları olarak , kurumsal çalışmalarımıza 1994 yılında Mecidiyeköy‘de başladık. 2014 yılına kadar dershanecilik sektöründe faaliyetlerimize devam ettik. Dershanecilik sektörünün kapatılması sonucunda 2014 yılından beri okulculuk eğitimine devam ediyoruz.

Hakkımızda
Misyon Vizyon
Müdürümüzden
Eğitim Felsefesi

Hakkımızda

1994 yılında dershane olarak başladığı eğitim yolculuğuna okul sistemi içerisinde devam etmektedir. Eğitim öğretim faaliyetlerini 2014 yılından bu yana aynı yönetim kadrosu ve kaliteli butik eğitim anlayışı ile sürdürmektedir. Okulumuz üniversite hazırlıkta, sınav sistemini tanımada ve öğrenci koçluğunda 25 yılı aşkın dershane tecrübesini okul sistemi ile birleştirerek eğitim camiasındaki hizmetlerine butik okul olarak devam etmektedir. Prestij koleji uyguladığı “tam zamanlı eğitim” ile öğrencilerin tüm akademik ihtiyaçlarını okul çatısı altında tamamlayan bir kurumdur.

Misyon Vizyon

Vizyon : Akademik başarıyı merkez alan eğitim modeli ile öğrencilerini geleceğe hazırlayan , kişiye özel sunduğu öğretim sistemi ile fark yaratarak başarılı bir okul olmak.

Misyon : Geleceğin mimari olan gençlerimizin hayal ettikleri üniversitelere yerleşerek ülkemize faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak. Gençlerimizi her şeyden önce iyi bir insan olma bilinciyle başarılı bir geleceğe hazırlamak için hizmet etmek. Prestij Koleji’nde eğitim öğrencilerin ek olarak hiç bir eğitim kurumundan destek alma ihtiyacı hissetmemesi üzerine tasarlanmıştır. 

Müdürümüzden

Eğitim camiasında ki yolculuğuma 21 yıl önce coğrafya öğretmeni olarak dershane sektörüne adım atarak başladım. Sahip olduğum bu deneyimleri Prestij Koleji çatısı altında okul müdürü ve öğretmen olarak devam etmekteyim. Bugüne kadar gerçekleştirdiğim bütün eğitim faaliyetlerinde öğretmen kimliğim ve baş öğretmenimiz Atatürk’e olan saygım hep ön planda olmuştur.

Aynı zamanda bir anne bir veli bir eğitimci olarak insan yetiştirmenin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ettim. Sürekli değişerek gelişen dünyamızda ulusların mutlu geleceğini bugünün çocuklarının belirleneceğine inanırım, bunun da ancak iyi bir eğitimle gerçekleşeceğini bilmekteyim. Eğitim önemli bir iştir ve sadece bilmek yeterli değildir gönül vermek gerekir. Birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarım da benim gibi mesleğinin önemini bilen bir öğrencinin hayatına dokunup iz bırakmanın ne kadar değerli olduğunu fark etmiş eğitimcilerdir.

Eğer siz sevgili öğrenciler, eğitim hayatında fark yaratarak büyük hedefler peşinde koşmak istiyorsanız yeriniz bizim yanımızda olmalıdır. En güzel geleceğe layık olan evlatlarımıza canı gönülden sevgilerimi, evlatlarını bize emanet eden velilerimize saygılarımı sunarım.

                                                                                                                     ÖZNUR YILDIZ

Eğitim Felsefesi

Prestij Koleji eğitim ve öğretimin erdemine inanan, aile sıcaklığı ile geleneklere saygılı, hoşgörülü, akademik başarıyı önemseyen, yeni kuşakları iyi insan olma bilinciyle yetiştirerek başarılı bir geleceğe hazırlar. Eğitim anlayışımız; gelecek iyi bir eğitim ile değişir bakış açısı ile şekillenir. Uzun yılları aşan deneyimi, başarısı ile öğrencileri geleceğe hazırlayan Prestij Koleji butik okul anlayışı, kişiye özgü rehberlik hizmeti ve sınava hazırlık sistemi ile eğitime yeni bir projeksiyon kazandırmaktadır.

Üniversite hazırlık lisesi olarak hizmet veren okulumuz öğrencilerinin sınavlara hazırlanırken gereksinim duyduğu tüm eğitim hizmetlerini en kaliteli şekilde almalarına olanak tanır. Prestij Koleji’nin temel amacı üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin hedeflerine en verimli, en ekonomik ve en mutlu şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

 

Sohbeti Başlat
Merhaba
Call Now Button