shutterstock_image (43)

Prestij Koleji Olarak Üniversite Sınavı Yerleştirme Sonuçlarında %100 Başarı Elde Ettik

Her yıl olduğu gibi “tüm öğrencilerimizin”yer aldığı Üniversite Sınavı yerleştirme sonuçlarımızı büyük bir mutluluk ve gurur ile paylaşıyoruz.Başarılı bir geleceği inşa etmek üzere ülkemizin saygın üniversitelerinde ve kendi hedefledikleri bölümlerde öğrenim gören mezunlarımızı, bilgi ve sevgi ile çocuklarımızın başarı yolculuğunun mimarları olan eğitim kadromuzu ve büyük emekler ile bu başarıya rehberlik eden velilerimizi gönülden kutluyoruz.

Daha nice başarıların sevincini paylaşmak dileğiyle…

Ad SoyadProgram AdıÜniversite AdıYerleştiği Tercih Sırası
EFNAN SENA MISIRLIİktisatMARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)4
SEMRA AYDANTıp FakültesiKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ1
BÜŞRA KAYADiş Hekimliği MARMARA ÜNİVERSİTESİ1
KEREM SUYABATMAZMakine Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)3
HASAN TANYILDIZSinema ve Televizyon (Burslu)OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)1
CEYDA EVİNÇRadyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Burslu)YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)1
SİMAY ZEYNEP KOZOKUluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce) ( Burslu)ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Bk. 789)2
YİĞİT ÖZBEKLERPsikoloji (İngilizce) ( Burslu)İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (Bk. 789)3
ELİF ŞEVVAL AKDENİZİngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce)   (Burslu)YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)3
ÖYKÜ KAYAEndüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)1
SENA FERİKMühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce) (Burslu)SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)1
KAAN ARICANMakine Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Bk. 789)4
ECEM KIRALİRadyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Burslu)YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)1
DOĞUŞ AYTOKBilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)7
OSMAN ELÇİTıp FakültesiMERSİN ÜNİVERSİTESİ4
UMUT DUMLUGemi Makineleri İşletme Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)3
YİĞİT DOĞANİşletme (İngilizce) (Ücretli)KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)3
ZELİHA ZEYNEP YARARUluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce) (Burslu)ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) (Bk. 789)4
ABDURRAHMAN İSLAMOĞLUYazılım MühendisliğiKARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) (Bk. 789)7
İZEL İNCİ ASLANYönetim Bilişim Sistemleri (İÖ)ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)5
SARP DORA CEBECİEkonomi (İngilizce)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ2
CEMİL EFE ÖZELElektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)12
BÜLENT ATACAN GÜRElektronik ve Haberleşme Mühendisliği  (Burslu)DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)16
AHMET OĞUZHAN GÜNAYMakine Mühendisliği (İngilizce)    (Burslu)YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)6
EDA DİDE ATEŞSAÇANHalkla İlişkiler (İngilizce) (Burslu)İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ4
CANSU KANMAZKimya MühendisliğiBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 1
Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı Yerleştiği Tercih Sırası
HAZAL DERVİŞOĞLU Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 7
SADIK KAYA Kimya İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 6
MELİS BERFİN TEZCAN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 16
TAN EVİNÇ Kimya MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 6
IŞIL KAYA İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
HAMİT NURULLAH KAYA Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce) (Burslu) PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 10
MUSTAFA DÖNMEZ İstatistik MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
BESTE ANGIN GÜNGÖR Ekonometri MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
DİLEK AKYOL Kimya Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ 3
AHMET EREN KAYA Tıp Fakültesi EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) 3
BEYZA ESEN SAHAN Çocuk Gelişimi (Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ 4
YASİN TOPÇU Matematik BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 14
MELİSA PAZARCIKLIER Mimarlık (İngilizce) (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
DENİZ ÇELEBİ Mimarlık (İngilizce) (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 14
HATİCE BEYZA YAMAK Mimarlık (Burslu) HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 5
HÜSEYİN TAHA MISIRLI İktisat BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ 10
ALİ OSMAN ATALI Jeoloji Mühendisliği ANKARA ÜNİVERSİTESİ 11
ECE DİŞLİTAŞ Halkla İlişkiler (İngilizce) (Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
MUHAMMET BAKİ ÇIPLAK İç Mimarlık (Burslu) DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
ZEYNEP BEGÜM SELÇUK Yeni Medya (İngilizce) (Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 4
DOĞUKAN SÖNMEZ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 12
ADEM ATAY Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA 10
ALP KUMCUOĞLU İşletme (İngilizce) (Burslu) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) 6
DİLARA POLAT Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 1
MERVE GÜNER Kimya (İngilizce) GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 7
TUANA DEMET ACAR İç Mimarlık (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
BEYZA EJDEROĞLU Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce) (Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ 3
ZEHRA IŞIK Elektronörofizyoloji (Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ 2
UĞUR AKYOL Biyoloji (İngilizce) ANKARA ÜNİVERSİTESİ 9
GÜLHAN DONMAZ Hemşirelik (İngilizce) (Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 6
ERDEM YESEVİ AKSOY İşletme (İngilizce) (Burslu) DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 10
GÜLŞAH ÇEKEMCİ Endüstri Mühendisliği KARABÜK ÜNİVERSİTESİ 7
İREM CANSU KAYA Kimya (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) 5
ALP ONGUN ÖGE Uluslararası Finans (İngilizce) (Burslu) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
DENİZ YAVUZ İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce) (Burslu) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) 4
ZEHRA İNCİ Hukuk Fakültesi (Burslu) İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ 1
SEVGİ GÜNEŞ PESEN Sosyal Hizmet İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ 5
İLKER COR Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 14
Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı Yerleştiği Tercih Sırası
KAAN KASAP Bilişim Sistemleri Mühendisliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 6
EDA GÜLBAY İktisat (Almanca) TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
BARAN SARSIN Kimya İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA 4
GÜLHANIM DÖNMEZ İşletme İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 4
MELİHA YILMAZ Tıp Fakültesi AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  6
NAZIM ALPER BERKTAŞ Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Burslu) PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
SENA KIYLIOĞLU Kimya (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 4
ULAŞ KARACAN Radyo, Televizyon ve Sinema
(Burslu)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 17
DOĞUKAN GÜNAY Pilotaj (İngilizce) (Ücretli) İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 1
YİĞİT TAMER Havacılık Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
ZEYNEP SELİN SAYDI Sermaye Piyasası MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 5
CAN YILDIRIM Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (İngilizce) (Burslu) SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
RAMİZ KADİR ULUDAĞ Turizm İşletmeciliği  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) 6
BİGE AKIN Karşılaştırmalı Edebiyat (İngilizce) (%50 İndirimli) İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 2
ÖMER FARUK ŞAHİNOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisliği DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 15
ABDULLAH ATMACA Şehir ve Bölge Planlama ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) 7
DOĞUKAN DEMİR Tıp Fakültesi ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
(ERZURUM)
5
YAKUP KADİR KOCAKOÇ Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
BURAK AKYÜZ Fizik BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
2
EMİRHAN DEMİR Malzeme Mühendisliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  2
SELÇUKCAN GÜNGÖR Hukuk Faültesi MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 14
EMRE HANSU Hukuk Fakültesi (%50 İndirimli) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 1
Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı Yerleştiği Tercih Sırası
ZEYNEP MENEK Ekonomi (İngilizce) (%50 İndirimli) İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 10
SELİN MENEK Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (%50 İndirimli) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
DİLARA DEMİR Felsefe BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
(İSTANBUL)
1
IRMAK ERENSU İnşaat Mühendisliği (Burslu) DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
EMRE YAVUZ Diş Hekimliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 6
YUNUS KAYMAZ İktisat MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 4
BERFİN EKŞİ Bilgisayar Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 1
MUSTAFA YILDIZER Tıp Fakültesi KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 3
SEDA İNANÇLI İşletme (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3
MEHMET HANİFİ BAĞDINLI İktisat (Fransızca) GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 5
EMRE DÜZGİT Elektrik ve Elektronik Mühendisliği (Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
EMİRHAN BAŞ İktisat MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2
EFE DEMİR Mimarlık İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 3
MEHMET EMİR AKAR Pilotaj (İngilizce) (Ücretli) İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 1
KADER NİLSU ÖZBEY Bilgisayar Programcılığı KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ 5
MELİS YALAVAÇ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce) (%50 İndirimli) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ 1
FİKRET BAŞARIR Kimya BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 5
İSA ALPARSLAN BORA İşletme (%50 İndirimli) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 19
AYŞENUR DEMİR Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Burslu) İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ 4
MEHMET FAİK ÖNEM Turizm İşletmeciliği (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 10
HALİL DÖNMEZ Bilgisayar Mühendisliği MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 3
HAZAL TOPRAK Psikoloji İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ  5
İSMAİL KİREMİTÇİ Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 15
AHMET FURKAN LİKOĞLU Hukuk (Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 2