Üniversite Hazırlık

Prestij Koleji olarak Üniversite Hazırlık eğitimini “Üniversiteniz için lisenizi doğru seçin!” sloganıyla eğitim vermekteyiz. Sadece lise kademesi olarak hizmet veren okuluz. Üniversiteye Hazırlık Sistemi ile öğrencilerimiz için doğru üniversiteyi kazandıran akademik çalışmaları yürütmekteyiz.Bunun yanında Prestij Koleji’nde; dört yıl süren akademik yolculukta uygulanan butik eğitim sistemi ile TYT-AYT Hazırlık tamamlanmaktadır. Sonuç olarak okulumuzda üniversite hazırlık eğitimi alan öğrenci; özel ders, özel öğretim kursu, etüt merkezi gibi destek eğitimlere ihtiyaç duymamaktadır. Butik okul anlayışını benimseyen kurumumuzda tüm dersleri okulda öğretiyoruz. 

Yoğun Eğitim Programı

Eksik bilgiler okulda gideriyoruz., Sonuçta üniversite hazırlık programı böylece eğitimcilerin kontrolünde okulda tamamlanır.Prestij Koleji olarak, eğitimdeki temel amacımız; yetiştirdiğimiz öğrencilerin Türkiye’nin en iyi üniversitelerini kazanmalarını sağlamaktır. Mesela geleceğin doktor, mühendis, avukat, psikolog, mimar ve akademisyenlerini yetiştirmeye katkıda bulunmaktayız. Bu nedenle okulumuzda; üniversite hazırlık odaklı, bireysel eğitim koçluğu ve öğrenci merkezli eğitim hayata geçirdik.

Kamp Programları

Üniversiteye hazırlık olarak gördüğümüz lise yaşantısında, öğrencilerimizin doğru adımlarla ilerlemelerine olanak ve ortam hazırlamaktayız. Okulumuzda üniversite hazırlık çalışmaları 9. sınıftan itibaren başlayarak mezun olunan zamana kadar devam eden bir süreçtir. 9 ve 10. sınıfta TYT  hazırlık , 11 ve 12. sınıflarda ise YKS hazırlık programı ile dört yıllık eğitim maratonu planlanmaktadır. Prestij Koleji olarak hafta içi 50 saat ve hafta sonu 8 saat olmak üzere toplam 58 saat eğitim veriyoruz..Bunlarla birlikte deneme sınavları hafta içi ve hafta sonu uygulanmaktayız. Ayrıca her hafta konu testleri ile tekrar çalışması yapılmaktadır.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x