Üniversite Hazırlık - Prestij Koleji - TYT AYT HAZIRLIK

Üniversite Hazırlık

Prestij Koleji’nde öğrencilerimiz hedefledikleri üniversiteleri kazanabilecek düzey ve yeterlilikte eğitim alırlar. Öyle ki;  okulumuzda sınava hazırlık programı 9. sınıftan itibaren başlayarak 4 yıl süren bir maraton olarak devam eder. 10 kişilik sınıflarda üniversiteye hazırlıktan öğrencilerimizin tüm eğitim planlaması okulumuzda yapılır. Böylece ek olarak hiçbir eğitim kurumundan destek alma ihtiyacı duymazsınız.

Prestij Sınava Hazırlık Merkezi

Prestij Koleji’nin temel amacı;üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin hedeflerine en verimli, en ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

28 yıllık sınavlara hazırlık deneyimine sahip Prestij Koleji, alanında uzman öğretim kadrosu, özel 10 kişilik sınıf eğitimi ve uyguladığımız bireysel eğitim koçluğu ile öğrencilerimizin üniversite hazırlık sürecinde başarıyı yakalamalarını destekler. Bunların yanı sıra okulumuz, öğrencilerinin sınavlara hazırlanırken gereksinim duyduğu etkin rehberlik hizmeti ve kariyer planlama desteğini en kaliteli şekilde almaları sağlar.

Üniversite Sınavlarında Başarı Geleneği

Prestij Koleji üniversite sınavlarında gösterdiği istikrarlı başarı, donanımlı eğitim kadrosuyla birlikte gerçekleştirdiği sistemli akademik çalışmalara boçludur. Öğrencilerimizi hedefleri doğrultusunda yönlendirerek üniversite sınavında başarıya taşıyoruz.

Öğrencilerimizin Başarıları Bizlerin Gururudur

Prestij Koleji tercih yapan YKS 2020 mezunlarımızın yerleştiği fakültelerin gururunu yaşamaktayız. Tıp Fak.(2),Diş Hekimliği Fak.(2)Mühendislik Mimarlık Fak.(12),Hukuk Fak.(4),İktisadi İdari İlimler Fak.(6),Fen Edebiyat Fak.(8),Sağlık Bil.Fak.(4),İletişim Fak.(3)

en iyi okul

TYT Hazırlık

Temel Yeterlilik Test Programı

9 ve 10. sınıf kademesinde TYT sınavını içeren dersler müfredatta yer aldığından bu konular pekiştirilerek anlatılır.11 ve 12. sınıflarda ise yıl boyunca TYT konularının genel tekrarı ile müfredat dersleri tamamlanır. Böylece öğrencinin tüm konu eksikleri giderilir.

AYT Hazırlık

Alan Yeterlilik Test Programı

11 ve 12. sınıf kademesinde öğrencinin bulunduğu alan dersleri uzmanlık derecesinde anlatılarak AYT hazırlık tamamlanır.

Üniversite Hazırlık Bizim İşimiz

Prestij üniversite sınavına hazırlık programında 7 gün eğitim modelinin içeriğinde;pazar günleri kapsül eğitim kampları,cumartesi günleri soru çözüm ve konu tekrar etütleri, deneme sınavları, ek özel ders desteği, yaz döneminde hızlandırma yaz kamp çalışmalarını kapsamaktadır,Bu yoğun tam zamanlı eğitim modeli ile üniversiteye hazırladığımız öğrencilerimizin tüm eğitim planlaması okulunda tamamlanmaktadır.

Eğitim Kampları

Öğrencilerimizin hafta içi anlatılan üniversite hazırlık derslerinin yanında eksik konularını gidermek amacıyla konu tekrar etütleri ve soru çözüm ofisleri ile ek çalışma ihtiyaçları hafta sonları yaptığımız etütler ile tamamlanır.

Bireysel Eğitim Desteği

Sınava hazırlık programında çocuklarımızın temel bilgileri, ilgi alanları değiştiğinden özel bir desteğe gerek olmaktadır. Eğitim programımızın tüm aşamalarını izleyen öğrencilerimiz rehberlik yönlendirilmesi ile özel ders alabilmektedir.

Etüt Programları

Öğrencilerimizin hafta içi anlatılan üniversite hazırlık derslerinin yanında eksik konularını gidermek amacıyla konu tekrar etütleri ve soru çözüm ofisleri ile ek çalışma ihtiyaçları haftasonları yaptığımız etütler ile tamamlanır.

7 Gün Tam Zamanlı Eğitim

Üniversite hazırlık lisesi olan kurumumuzda öğremcilerimizin sınav hazırlığı için ihtiyaçlarını haftanın her günü yaptığımız ‘tam zamanlı eğitim modeli ‘ile gidermekteyiz.Böylece öğrencilerimiz ek olarak hiçbir eğitim kurumundan destek alma ihtiyacı duymazlar.

Yaz Kamp Programı

Okulumuzda sınava hazırlık geleneği olan kamplarımız yaz döneminde de 1 Ağustos’ta hızlandırma eğitimi olarak erken kayıt ile ücretsiz yapılmaktadır. Öğrencilerimiz yaz kampı boyunca yoğun ders programı ile sınav maratonunu erken başlayarak üniversite hazırlıkta önde yer almaktadırlar.

Deneme Sınavları

Üniversite sınavına hazırlık eğitiminde öğrenciden geribildirim almanın en önemli yolu düzenli uygulanan deneme sınavlarıdır.Okulumuzda her hafta sonu yapılan deneme sınavları ile öğrencilerimizin akademik durumları tespit edilir ve hedeflerine yönelik eksik konular ek çalışmalarla tamamlanır.

Eğitiminizde fark yaratarak büyük hedefler peşinde koşmak istiyorsanız yeriniz  bizim yanımızda olmalıdır. 

Öznur YıldızOkul Müdürü
Sohbeti Başlat
Merhaba
Call Now Button